Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Reprint kiadás. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.