Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

Baktay Ervin: India. India multja és jelene, vallásai népélete, városai tájai és műalkotásai.  I-II. kötet, Bp., 1932. Singer és Wolfner  összesen 282 db képpel és 1db térképpel, kiadói vászonkötésben.
13858.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

John Gunther: Igazi U.S.A. Bp., én. Bárd Ferenc és Fia. 468 l. Egészoldalas térképekkel. Kiadói félvászonkötésben.
13859.

Rufpreis:
1 800 HUF

13860.

Rufpreis:
4 000 HUF

13861.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eöttvényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13862.

Rufpreis:
1 200 HUF

13863.

Rufpreis:
4 000 HUF

13864.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13865.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13866.

Rufpreis:
800 HUF

Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943, Ardói könyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben, sérült papírborítóval.
13867.

Rufpreis:
800 HUF

Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Első kiadás. Bp., 1939, KMENY. 252 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
13868.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ferenczy Ödön: Harc a kémek ellen. (Szebb jövő könyvtára 3.) Bp., é.n., Athenaeum. 68 p.  Kiadói, színes, illusztrált, kissé foltos papírkötésben.
13869.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF