Baktay Ervin: India. India multja és jelene, vallásai népélete, városai tájai és műalkotásai. I-II. kötet, Bp., 1932. Singer és Wolfner összesen 282 db képpel és 1db térképpel, kiadói vászonkötésben.
Fustel De Coulamnges: Az ókori község. Tanulmány a görög és római vallásról, jogról és intézményekről. Bp., 1883, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, az első lap elvált.
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.