Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. köttet egybe kötve. Bp., 1909,Genius. Félvászon kötésben.
13870.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lucien Murat hercegnő: Nagy Katalin xcárnő szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13871.

Rufpreis:
1 200 HUF

Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  Az gerincen apró sérülés.
13872.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rafael Sabatini: Borgia Caesar élete I-II. Ford. Kiss Dezső. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói egységes, aranyozott egészvászon-kötésben. Az első kötet gerincén apró sérülés.
13873.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Paléologue: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford. Ignotus és Szini Gyula. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  Az gerincen apró sérülés.
13874.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marius André: Kolumbusz Kristóf igazi kalandja. Ford. Sándor Imre. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13875.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paul Reboux: Madame du Barry szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13876.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maurice Paléologue: Cavour, a nagy realista. Ford. Ignotus és Szini Gyula. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13877.

Rufpreis:
1 200 HUF

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1935, Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
13878.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ciano naplója 1939-1943. Gróf Galeazzo Ciano olaszkülügyminiszter, 1936-1943 teljes, rövidítés nélküli naplói. Szerk. Hugh Gibson. Bev. Sumner Wells. Ford. Bányász György. Bp., é.n. Athenaeum. 538 p. Kiadói félvászonkötésben. A könyv sérült gerincét korábban megerősítették, emiatt a kötet merev tartású.
13879.

Rufpreis:
2 800 HUF

Marczali Henrik: Az abszolutizmus kora. Nagy Képes Világtörténet IX. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
13880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.) Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
13881.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF