Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

13846.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
13847.

Rufpreis:
1 800 HUF

13848.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. (egybekötve).  1. Így kezdődött. Apis és este. 2. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig.  3. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp. 1938. Grill Károly. Számozott bibliofil egészbőr-kötésben. A műből biblianyomó papírosra nyomva, bőrbe kötve 300 példány készült; ez a 10 sz. példány. A gerinc kissé sérült, az előzéklap szakadozott, az első címlap hiányzik.
13849.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Festetics-kódex. Hasonmás kiadás. Szerkeszti Molnár József. Bp., 1977, ELTE. 712 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Mindössze 400 példányban jelent meg.
13850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata.
13851.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
13852.

Rufpreis:
10 000 HUF

Soltész István: Rajk-dosszié. Bp., é. n., Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Béládi László, Krausz Tamás: Sztálin. Történelmi vázlat. Bp., é. n., Láng Kiadó (Korképek és kórképek). Papírkötésben, jó állapotban.
13853.

Rufpreis:
800 HUF

Kórházépítés Budapesten. Bp., 1984, Interprint. Kiadói papírkötésben.
13854.

Rufpreis:
800 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói papírkötésben.
13855.

Rufpreis:
800 HUF

A világháboru okiratai. Összeáll. Eduard Bernstein. A német fehérkönyv. Bp., é.n., Népszava. 56 p. Kiadói, gerincén kissé sérül papírkötésben.
13856.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomáciai magas iskolája. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben.
13857.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF