Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933, Lantos. Kiadói egészvászon-kötésben.
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. (egybekötve). 1. Így kezdődött. Apis és este. 2. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. 3. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp. 1938. Grill Károly. Számozott bibliofil egészbőr-kötésben. A műből biblianyomó papírosra nyomva, bőrbe kötve 300 példány készült; ez a 10 sz. példány. A gerinc kissé sérült, az előzéklap szakadozott, az első címlap hiányzik.
A Festetics-kódex. Hasonmás kiadás. Szerkeszti Molnár József. Bp., 1977, ELTE. 712 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Mindössze 400 példányban jelent meg.
Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata.
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
Soltész István: Rajk-dosszié. Bp., é. n., Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Béládi László, Krausz Tamás: Sztálin. Történelmi vázlat. Bp., é. n., Láng Kiadó (Korképek és kórképek). Papírkötésben, jó állapotban.