Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

13821.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tisza István emléke. A Kisfaludy Társaságban tartott előadások. Bp., 1921, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
13823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Lenke: Crescence. Gróf Széchenyi Istvánné élete. Pécs, Danubia Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, szétesett, kopottas állapotban.
13824.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. 335 p. Kiadói papírkötésben.
13825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.
13826.

Rufpreis:
10 000 HUF

13827.

Rufpreis:
2 000 HUF

13828.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13829.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vukovics Sebő visszaemlékezései 1849-re. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta Katona Tamás. 1982, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13830.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gudenus János József, Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., Mozaik,  1989. Kiadói papírkötésben.
13831.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csapodi Csaba: Eszterházy Miklós nádor 1583-1645. (Magyar életrajzok. Szerkeszti Szekfű Gyula) Bp., 1942, Franklin-Társulat. 171 p. Kiadói félvászonkötésben.
13832.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1937. XVII. évf. Bp., 1937, Pallas. 412 p. Szövegközti térképekkel. Kiadói foltos egészvászon-kötésben
13833.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF