Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

A Magyar Vörös-Kereszt Egylet Almanachja 1927. Bp., 1927, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13834.

Rufpreis:
1 200 HUF

Európáról és Magyarországról. Szerkeszti Szabolcs Ottó. 104 p. Bp., 1996, ELTE BTK-MTT Tanári Tagozata. Ragasztott papírkötésben, jó állapotban.
13835.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baján Mihály: László főherczeg élete és halála. Bp., 1896, Szent István Társulat. Megviselt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13836.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, celluxszal javított, kopott állapotban.
13837.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13838.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. Félvászon kötés, illusztrált.
13839.

Rufpreis:
800 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13840.

Rufpreis:
1 600 HUF

13841.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

13842.

Rufpreis:
3 000 HUF

13843.

Rufpreis:
1 000 HUF

13844.

Rufpreis:
3 000 HUF

13845.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF