Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 88

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1-3. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Megviselt állapotú, szakadt gerincű aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13882.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora 16 képpel. Bp., 1932,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
13883.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Második kiadás. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége(Magyar Egyetemi Nyomda). Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
13884.

Rufpreis:
1 000 HUF

13885.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Félvászon kötésben, ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.
13886.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin. A császárváros regénye. Ford.: Ifj. Vajda János. Bp., 1941, Béta. 332 p. Kiadói félvászonkötésben.
13887.

Rufpreis:
1 200 HUF

13888.

Rufpreis:
5 000 HUF

Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A gerince kissé kopottas.
13889.

Rufpreis:
3 000 HUF

13890.

Rufpreis:
4 000 HUF

H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
13891.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13892.

Rufpreis:
1 600 HUF

Voltaire: Histoire de Charles XII. Leipzig, 1845, Bern. Tauchnitz Jeune. 248 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban.
13893.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF