Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1187774
11135
252
Valentin napi fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1164752
11136
252
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1221489
11137
252
1221230
11138
252
Kisfiú és kislány esernyővel, német porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 6,5 cm
1221201
11139
252
Kislány virágokkal, lepattanással, jelzés nélkül, m: 11 cm
1221216
11140
252
Kisfiú esernyővel, német porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm
1221471
11141
252
Kínai 6 db-os kávés készlet, matricás, hibátlan, jelzett
1221522
11142
252
Kínai 6 db-os porcelán kávés készlet, hibátlan, jelzett
1221547
11143
252
Porcelán tétel süteményes tálakkal, asztali kínálóval, kis kiöntővel, fűszertartóval, összesen 9 db
1193597
11144
252
2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)
1193769
11145
252
Kislány báránnyal, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 12,5×10×17 cm 1193748
11146
252
Kecskét terelő pásztorfiút formázó, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13,5×10,5×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF