Porzellan

Zahl der Lose: 86

Valentin napi fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
11136.

Rufpreis:
6 000 HUF

11137.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kisfiú és kislány esernyővel, német porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 6,5 cm
11138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kislány virágokkal, lepattanással, jelzés nélkül, m: 11 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisfiú esernyővel, német porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai 6 db-os kávés készlet, matricás, hibátlan, jelzett
11141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai 6 db-os porcelán kávés készlet, hibátlan, jelzett
11142.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán tétel süteményes tálakkal, asztali kínálóval, kis kiöntővel, fűszertartóval, összesen 9 db
11143.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kislány báránnyal, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 12,5×10×17 cm
11145.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kecskét terelő pásztorfiút formázó, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13,5×10,5×18 cm
11146.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF