Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188539
11111
252
994156
11112
252
1216949
11113
252
Pávás Delft kékfestéses porcelán fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm 1217296
11114
252
Pávás Delft kékfestéses porcelán fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm 1216674
11115
252
2 db Limoges porcelán asztali dísztálka életképes jelenettel, matricás, jelzett, d: 5,5 ill. 10,5 cm
1221553
11116
252
Rosenthal Llusca váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1221207
11117
252
Bavaria Schumann Arzberg porcelán dísztálka, matricás, hibátlan, jelzett, 18x10 cm 1217751
11118
252
Francia Sarreguemines fajansz csésze, csészealjjal, kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 és 17 cm 1169346
11119
252
Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
1171111
11120
252
Josef Strnact váza, matricás képpel, jelzett, hajszálrepedéssel, m:14,5 cm
997895
11121
252
1218325
11122
252
Virágmintás Mitterteich fedeles porcelán kancsómatricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF