Porzellan

Zahl der Lose: 86

11111.

Rufpreis:
1 200 HUF

11112.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pávás Delft kékfestéses porcelán fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

11114.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Limoges porcelán asztali dísztálka életképes jelenettel, matricás, jelzett, d: 5,5 ill. 10,5 cm
11115.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rosenthal Llusca váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria Schumann Arzberg porcelán dísztálka, matricás, hibátlan, jelzett, 18x10 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz csésze, csészealjjal, kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 és 17 cm
11118.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
11119.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Josef Strnact váza, matricás képpel, jelzett, hajszálrepedéssel, m:14,5 cm
11120.

Rufpreis:
1 000 HUF

11121.

Rufpreis:
2 400 HUF

Virágmintás Mitterteich fedeles porcelán kancsómatricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF