Porzellan

Zahl der Lose: 86

Herendi oroszlánlábas kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, " Magyar Népköztársaság Tura bajnoksága 1960" felirattal, 14×22 cm, m:14,5 cm
11075.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán ékszertartó, matricás, "Budapesti Királyi vár" felirattal, apró mázhibával, d:7 cm, m:6 cm
11076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi kacsa pár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:7 cm
11077.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Liszt mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virágmintás ékszertartó doboz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x14x5 cm
11079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás mély és lapos tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 26 cm
11080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi tojás alakú bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x7,5x7 cm
11081.

Rufpreis:
1 600 HUF

11082.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11083.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Apponyi mintás Herendi fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
11084.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi fehér mázas foka, jelzett, hibátlan, m:19 cm, h:16 cm
11085.

Rufpreis:
8 000 HUF

11086.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF