Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
927391
11075
252
Herendi oroszlánlábas kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, " Magyar Népköztársaság Tura bajnoksága 1960" felirattal, 14×22 cm, m:14,5 cm 1220572
11076
252
Porcelán ékszertartó, matricás, "Budapesti Királyi vár" felirattal, apró mázhibával, d:7 cm, m:6 cm
1220676
11077
252
Herendi kacsa pár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:7 cm 1220968
11078
252
Herendi Liszt mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm 1221457
11079
252
Herendi virágmintás ékszertartó doboz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x14x5 cm 1221465
11080
252
Herendi virágmintás mély és lapos tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 26 cm 1221449
11081
252
Herendi tojás alakú bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x7,5x7 cm 1196835
11082
252
1196834
11083
252
1218227
11084
252
Apponyi mintás Herendi fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
1151295
11085
252
Herendi fehér mázas foka, jelzett, hibátlan, m:19 cm, h:16 cm 1189848
11086
252
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF