Porzellan

Zahl der Lose: 86

Zsolnay porcelán kávés csésze "Kékest" ábrázoló képpel, hibátlan, jelzett, m: 6 cm, d: 5,5 cm
11087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virágmintás vázák kézzel festett, jelzett, hibátlan,2db, 7x6cm, 10x7cm
11088.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

4 db Zsolnay dísztálka, matricása, jelzettek, díszdobozban, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm
11089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay Pompadour tányér készlet, egyiken lepattanás, kézzel festett, nem márka jelzéssel, összesen: 18 db
11090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szív alakú Zsolnay porcelán fali virágtartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×9×4 cm
11091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás Zsolnay fedeles csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm (csésze), d: 12 cm (alj)
11092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay eozin mázas gyümölcstartó (tervező:Kovács István), jelzett, apró mázhibákkal, m:10,5 cm, d:18 cm
11093.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi asztali készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3db
11094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján javítással, jelzett, m:24 cm
11095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán kis dobozka, gyertyatartó, Alföldi Porcelán sörös korsó, matricásak, jelzettek, hibátlanok, 9x8x4 cm, m: 4,5 és 20 cm
11096.

Rufpreis:
1 200 HUF

11097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán kulacs hévízi látképpel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
11098.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF