Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1219964
11087
252
Zsolnay porcelán kávés csésze "Kékest" ábrázoló képpel, hibátlan, jelzett, m: 6 cm, d: 5,5 cm
1222608
11088
252
Zsolnay virágmintás vázák kézzel festett, jelzett, hibátlan,2db, 7x6cm, 10x7cm 1216406
11089
252
4 db Zsolnay dísztálka, matricása, jelzettek, díszdobozban, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 1107058
11090
252
Zsolnay Pompadour tányér készlet, egyiken lepattanás, kézzel festett, nem márka jelzéssel, összesen: 18 db 1170082
11091
252
Szív alakú Zsolnay porcelán fali virágtartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×9×4 cm 1219252
11092
252
Virágmintás Zsolnay fedeles csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm (csésze), d: 12 cm (alj) 1104041
11093
252
26000
Zsolnay eozin mázas gyümölcstartó (tervező:Kovács István), jelzett, apró mázhibákkal, m:10,5 cm, d:18 cm 1221363
11094
252
Hollóházi asztali készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3db
1221233
11095
252
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján javítással, jelzett, m:24 cm
1217106
11096
252
Hollóházi porcelán kis dobozka, gyertyatartó, Alföldi Porcelán sörös korsó, matricásak, jelzettek, hibátlanok, 9x8x4 cm, m: 4,5 és 20 cm
1109686
11097
252
1218203
11098
252
Hollóházi porcelán kulacs hévízi látképpel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF