Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218233
11123
252
3800
Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
1073469
11124
252
1222467
11125
252
Victoria mokkás csésze, matricás, jelzett, kopott 940355
11126
252
1222368
11127
252
Victoria kis kiöntő, matricás, jelzett, apró lepattanással, m:10,5 cm 1222381
11128
252
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel, d:14 cm
1222624
11129
252
Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
1222960
11130
252
30000
Figurális asztali lámpa, jelzett (Volkstedt), kézzel festett, porcelán-réz, selyem búra, működik, hibátlan / Figural table lamp, signed, porcelain-copper, silk shade. Works well m:40 cm
1221644
11131
252
2 db, kislányt illetve törpét formázó Lippelsdorf porcelán fogpiszkáló-tartó, kézzel festett, jelzett (W&A), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 1219844
11132
252
Vegyes porcelán tétel: csészék, csészealjak, falitányér, apró váza, kutyafigura és más apróságok, közte jelzettek is (Bavaria, Zsolnay, Hollóházi), 3 db-on kis sérüléssel
1191448
11133
252
Porcelán fedeles patika edény, "Ung Basilic" felirattal, jelzés nélkül, kopott, m:18 cm
1120066
11134
252
Jelzett emlék (Kosice) kicsi kiöntő, matricás, hibátlan, m:18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF