Porzellan

Zahl der Lose: 86

Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
11123.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11124.

Rufpreis:
8 000 HUF

Victoria mokkás csésze, matricás, jelzett, kopott
11125.

Rufpreis:
3 000 HUF

11126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria kis kiöntő, matricás, jelzett, apró lepattanással, m:10,5 cm
11127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel,  d:14 cm
11128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
11129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Figurális asztali lámpa, jelzett (Volkstedt), kézzel festett, porcelán-réz, selyem búra, működik, hibátlan / Figural table lamp, signed, porcelain-copper, silk shade. Works well  m:40 cm
11130.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

2 db, kislányt illetve törpét formázó Lippelsdorf porcelán fogpiszkáló-tartó, kézzel festett, jelzett (W&A), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
11131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes porcelán tétel: csészék, csészealjak, falitányér, apró váza, kutyafigura és más apróságok, közte jelzettek is (Bavaria, Zsolnay, Hollóházi), 3 db-on kis sérüléssel
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán fedeles patika edény, "Ung Basilic" felirattal, jelzés nélkül, kopott, m:18 cm
11133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett emlék (Kosice) kicsi kiöntő, matricás, hibátlan, m:18,5 cm
11134.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF