Porzellan

Zahl der Lose: 86

11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai porcelán tétel, összesen 3 db, m:8-14 cm
11148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retró lengyel kutya alakú porcelán éjjeli lámpa, kis kopással, m: 21 cm
11149.

Rufpreis:
1 800 HUF

11150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi fogkefetartó, jelzés nélkül, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:9 cm
11151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11152.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Fiatal fiú, bisquit porcelán figura, jelzés nélkül, sérült, m: 19 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

A koronázás alkalmából készült leedsi angol porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm
11154.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11155.

Rufpreis:
800 HUF

Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
11156.

Rufpreis:
800 HUF

2 db porcelán medve, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12 cm
11157.

Rufpreis:
1 200 HUF

11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF