Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1191594
11147
252
1208384
11148
252
Kínai porcelán tétel, összesen 3 db, m:8-14 cm 1117270
11149
252
Retró lengyel kutya alakú porcelán éjjeli lámpa, kis kopással, m: 21 cm
1169849
11150
252
1199492
11151
252
Régi fogkefetartó, jelzés nélkül, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:9 cm
1199398
11152
252
34000
1218835
11153
252
Fiatal fiú, bisquit porcelán figura, jelzés nélkül, sérült, m: 19 cm
1205323
11154
252
A koronázás alkalmából készült leedsi angol porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm 997414
11155
252
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
997384
11156
252
Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
1162244
11157
252
2 db porcelán medve, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12 cm
1222471
11158
252
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF