Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

13039.

Rufpreis:
2 000 HUF

13040.

Rufpreis:
1 600 HUF

13041.

Rufpreis:
800 HUF

13042.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza, kicsit kopott dízses vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13043.

Rufpreis:
1 400 HUF

13044.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Devecseri Gábor: Budapest Tündérváros. Bp., 1946, Officina. 119 p. számos szövegközti, egészoldalas rajzzal, amelyek Hincz Gyula munkái. Első kiadás! Mindössze 1500 példányban jelent meg. Kiadói, rajzos papírborítóban.
13045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lukács Emilia: Mesélnek a ferencvárosi utcák. Helytörténeti olvasókönyv. Ferencváros köszöntése a milleniumi év alkalmából. Bp., 2002, Ferencvárosi Önkormányzat. Kiadói modern keménykötésben.
13046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista Egyesület Budapesti Osztálya. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
800 HUF

Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1943, Officina (Officina képeskönyvek 20.) Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13048.

Rufpreis:
800 HUF

13049.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13050.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF