Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
13063.

Rufpreis:
1 200 HUF

dr. Darnay-Dornyai Béla, dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. (Bp.) 1957. Sport Lap- és Könyvkiadó. 288 l. 16 t. 1 térkép (színes,kihajtható). Szövegközti rajzokkal, térképvázlatokkal. kiadói félvászonkötés.
13064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szauer Richárd: Camping Magyarországon. Bp., 1964, Sport. 207. l. Kiadói papírkötésben.
13065.

Rufpreis:
800 HUF

Péchy-Horváth Rezső: Lillafüred és Görömbölytapolca. Bp. 1938, Magyar Turista Élet. 32 p. Kiadói papírkötésben.
13066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Schulhof Vilmos: Hévíz-gyógyfürdő. Mit kell róla a művelt nagyközönségnek tudni. Bp. 1937, Hasenfeld Oszkár, 31 p. Kiadói papírkötésben.
13067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gönczi Ferenc: A somogymegyei Múzeum Egyesület 25 éves története. Kaposvár, 1935, Új Somogy Nyomda. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13068.

Rufpreis:
2 000 HUF

A mi Erdélyünk. Szerk.: Kovrig Béla. Bp., 1940, Stádium (Nemzeti Könyvtár). Makkai Sándor, Rónai András, Asztalos Miklós és Gergely Pál írásai. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp., 1987, Panoráma (Utazások a múltban és a jelenben). Vászonkötésben, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
13070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
13071.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
13072.

Rufpreis:
2 800 HUF

Entz Géza, Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc enyhén sérült.
13073.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13074.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF