Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

Krúdy Gyula: Pest- Budai séták. Budapest, 1958, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. Hozzá kissé sérült papír védőborítóval.
13051.

Rufpreis:
800 HUF

Ágics István, Halász Zoltán, Koós Tamás: Budapesti Zsebkalauz. Budapest 1959. K.D.V. Kiadói félbőrkötésben.
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös Károly:A balatoni utazás vége. (Eötvös Károly Munkái XXIII.) Bp., 1909, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
13053.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
11

Eötvös Károly: A Bakony I-II. (Eötvös Károly Munkái XXI-XXII.) Bp., 1909, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
13054.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
14

Dr. Darnay-Dornyay Béla. Bakony útikalauz. Bp., 1957, Sport. 271+XVI p. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lap és a hátsó tábla enyhén sérült.
13055.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13056.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pfeiffer János: A veszprémi káptalan újkori statútumai (1667-1780). Veszprém, 1943, Egyházmegyei Nyomda (A veszprémi egyházmegye múltjából 9.). Papírkötésben, jó állapotban.
13057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Photographs from Kalocsa. Photographien von Kalocsa. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13058.

Rufpreis:
800 HUF

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
13059.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
13060.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Balaton-felvidék. Szerkesztette: Örvös János. Bp., 1965.,  Sport. 271 l. Térképmelléklettel. Kiadói félvászonkötésben.   A hátsó tábla enyhén sérült.
13061.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bezdek József, Karl János: Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1922. évre. Bp., 1921, Magyar Földrajzi Intézet. 96 p. Számos térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
13062.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF