https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban.
1
13075.

Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baktay Ervin: A Boldog Völgy országa. Bp., 2006, Új Palatinus K. 249 p. Kiadói keménykötésben.
1
13076.

Baktay Ervin: A Boldog Völgy országa. Bp., 2006, Új Palatinus K. 249 p. Kiadói keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13077.

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor József (szerk.): Mátra. Útikalauz. Történeti és természeti nevezetességek ismertetése. Bp., 1929, Apostol Nyomda. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13078.

Pásztor József (szerk.): Mátra. Útikalauz. Történeti és természeti nevezetességek ismertetése. Bp., 1929, Apostol Nyomda. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Kárpátaljával kapcsolatos kiadványok-Kovács Sándor: Kárpátaljai útravaló. Bp., 1999, Püski. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban; képekkel illusztrált utazási prospektusok(6 db), 2 db térkép
1
13079.

Kárpátaljával kapcsolatos kiadványok-Kovács Sándor: Kárpátaljai útravaló. Bp., 1999, Püski. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban; képekkel illusztrált utazási prospektusok(6 db), 2 db térkép

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrált, jó állapotban.
1
13080.

Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiad. Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor Rt. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13081.

Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiad. Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor Rt. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
1
13082.

Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I.-III.  Bp., 1989 Kossuth Nyomda. Könyvtári példányok voltak.
1
13083.

Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I.-III. Bp., 1989 Kossuth Nyomda. Könyvtári példányok voltak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13084.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13085.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse