Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1217109
13015
252
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
1218268
13016
252
Books: Travelling, cities
Robert Dick Douglas Jr., Dave R. Martin Jr., Douglas L. Oliver: Három cserkész Afrikában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, az eredeti papírborító a borítótáblákon felragasztva.
1218346
13017
252
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Általános földrajz. Pécs-Bp., 1923, Danubia. Enyhén kopottas korabeli félvászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1217517
13018
252
Books: Travelling, cities
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
1217529
13019
252
Books: Travelling, cities
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel.
1217412
13020
252
Books: Travelling, cities
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
1185879
13021
252
Books: Travelling, cities
1216750
13022
252
Books: Travelling, cities
Hedin Sven: Három év Tibetben (1899-1902). Magyar Könyvtár sorozat. Radó Antal (szerk.)pp.:60. Kiadói papír kötésben.
1218273
13023
252
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. 284 p. Kiadói vászonkötésben.
1219956
13024
252
Books: Travelling, cities
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társ. 268 p. 31 t. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötése kissé laza.
1143796
13025
252
Books: Travelling, cities
1143791
13026
252
Books: Travelling, cities
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF