Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13015.

Rufpreis:
2 400 HUF

Robert Dick Douglas Jr., Dave R. Martin Jr., Douglas L. Oliver: Három cserkész Afrikában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, az eredeti papírborító a borítótáblákon felragasztva.
13016.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: Általános földrajz. Pécs-Bp., 1923, Danubia. Enyhén kopottas korabeli félvászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13017.

Rufpreis:
1 400 HUF

Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
13018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel.
13019.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
13020.

Rufpreis:
3 000 HUF

13021.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hedin Sven: Három év Tibetben (1899-1902). Magyar Könyvtár sorozat. Radó Antal (szerk.)pp.:60. Kiadói papír kötésben.
13022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. 284 p. Kiadói vászonkötésben.
13023.

Rufpreis:
2 800 HUF

Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társ. 268 p. 31 t. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötése kissé laza.
13024.

Rufpreis:
1 800 HUF

13025.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
13026.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF