Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Notitia Rereum Hungaricarum I.-II.-III. Conscripta a Francisco Carolo Palma, nunc Caesareo Regio Aulico Capellano. SS. Theolog. in Academia Viennensei Baccaleureo pronotarfio apostolico, editio altera, ab auctore recognita ez aucta. Pars tertia. Tyrnaviae, 1775. A 2 és a 3. kötet bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélekkel egységes két kötet, az 1. kötet papír kötésben
13168.

Rufpreis:
800 HUF
16

Dekan, Ján: Moravia Magna. Großmähren - Epoche und Kunst. Bratislava, 1980, Tatran. Vászonkötésben, jó állapotban.
13169.

Rufpreis:
800 HUF

13170.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

13171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Soltész István: Rajk-dosszié. Bp., é. n., Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Béládi László, Krausz Tamás: Sztálin. Történelmi vázlat. Bp., é. n., Láng Kiadó (Korképek és kórképek). Papírkötésben, jó állapotban.
13172.

Rufpreis:
800 HUF

13173.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13174.

Rufpreis:
6 000 HUF

13175.

Rufpreis:
4 000 HUF

13176.

Rufpreis:
6 000 HUF

13177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Bp., 1900, Révai és Salamon. 299p., 51 t., 50 feliratos hártyapapír. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle),viseltes fedődobozzal.  Kissé kopottas állapotban.
13178.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Mary Fulbrook: Németország története. Bp., 1997. Maecenas. Kiadói modern keménykötésben.
13179.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF