Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Benke József: Az arabok története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói modern keménykötésben.
13180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emil Ludwig: Napoleon. Bp., é.n., Dick Manó k., 606 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.
13181.

Rufpreis:
2 400 HUF

Charles Sellers, Henry May, Neil R. McMillen: Az Egyesült Államok története. Bp., 1995. Maecenas. Kiadói modern keménykötésben.
13182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Peter Gay: Age of Enlightenment. New York, 1971, Time-Life Books. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Forradalomból a császárság felé (1791-1803). Egy szemtanú visszaemlékezései. Bp., 1944, Renaissance. Kiadói félvászonkötésben.
13186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Roger Price: Franciaország története. Bp., 1994. Maecenas. Modern keménykötésben.
13187.

Rufpreis:
1 400 HUF

13188.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

13189.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weber György: A világtörténet tankönyve. 2. köt. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Díszes gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
13190.

Rufpreis:
4 000 HUF

H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, szakadt.
13191.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fueter Eduard: 1815-1920 egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante. Szép állapotú kiadói egészvászon kötésben.
13192.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF