Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1217139
13180
252
Books: History
Benke József: Az arabok története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói modern keménykötésben. 1216164
13181
252
Books: History
Emil Ludwig: Napoleon. Bp., é.n., Dick Manó k., 606 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.
1217120
13182
252
Books: History
Charles Sellers, Henry May, Neil R. McMillen: Az Egyesült Államok története. Bp., 1995. Maecenas. Kiadói modern keménykötésben.
1222509
13183
252
Books: History
Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1222613
13184
252
Books: History
Peter Gay: Age of Enlightenment. New York, 1971, Time-Life Books. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
1217509
13186
252
Books: History
Forradalomból a császárság felé (1791-1803). Egy szemtanú visszaemlékezései. Bp., 1944, Renaissance. Kiadói félvászonkötésben.
1217115
13187
252
Books: History
Roger Price: Franciaország története. Bp., 1994. Maecenas. Modern keménykötésben.
1119871
13188
252
36000
Books: History
1153561
13189
252
Books: History
William Z. Foster: Az amerikai földrész rövid politikai története. Bp., 1952, Szikra. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1189081
13190
252
Books: History
Weber György: A világtörténet tankönyve. 2. köt. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Díszes gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
1216175
13191
252
Books: History
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, szakadt.
1216938
13192
252
Books: History
Fueter Eduard: 1815-1920 egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante. Szép állapotú kiadói egészvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF