Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Jacques Bainville: Napoleon. Bp., é.n., Athenaeum. 429 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerinc szakadozott.
13193.

Rufpreis:
1 400 HUF

13194.

Rufpreis:
1 400 HUF

John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Udvari élet a franczia királyok alatt. Bp., 1908., Franklin. 336 p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Korabeli, az eredeti selyemripsz kötést imitáló félvászonkötésben. A gerinc sérült.
13197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marczinkó Ferenc, Pálfi János, Várady Erzsébet: Az antik világ és a keresztény Európa története a honfoglalásig. A gimnázium és leánygimnázium IV. osztálya számára. Bp., 1941, K.M. Egyetemi Ny. 132p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti címlap felragasztva.
13198.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vörös Győző: Taposiris Magna. Isis kikötője. Alexandriai magyar ásatások. 1998-2001. Bp., 2001, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Körének kiadványa. 203 p. Kiadói modern keménykötésben. Számos fotóval.
13199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sárváry Béla: Történelmi viszhangok élet, jellem és korrajzokban. Pest, 1857. Pfeifer. 350p. 5 fametszetű portréval. Korabeli félbőr kötésben.
13200.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph C. Grew: Tokiói jelentés. Az USA japáni nagykövetének üzenete. Bp., 1945. Új idők.  Félvászon kötésben, hozzá kissé sérült papír védőborítóval.
13201.

Rufpreis:
1 000 HUF

13202.

Rufpreis:
3 000 HUF

13203.

Rufpreis:
1 200 HUF

13204.

Rufpreis:
10 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
13205.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF