Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13156.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Magyar történeti életrajzok sorozat négy kötete: Szilágyi Sándor: Felsővadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652. (Bp., 1886, Méhner Vilmos); Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár 1520-1579. (Bp., 1887, Méhner Vilmos); Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál 1621-1679. (Bp., 1887, Méhner Vilmos); Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina 1604-1641. (Bp., 1887, Méhner Vilmos). A négy kötet egybekötve, kissé kopott félvászon kötésben, foltos lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13157.

Rufpreis:
6 000 HUF

13158.

Rufpreis:
3 000 HUF

13159.

Rufpreis:
4 000 HUF

13160.

Rufpreis:
1 200 HUF

13161.

Rufpreis:
1 200 HUF

1910 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 14. évf. XXII. kötet. jul-dec. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, 746 p., félvászon kötésben.
13162.

Rufpreis:
1 600 HUF

eM. Soós György: Menekültek Magyarországon. Bp., 1993, BM Kiadó. Göncz Árpád előszavával. Kiadói vászonkötésben. Dedikált példány!
13163.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó (Reprint sorozat). Az 1941. évi kiadás (Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda) reprintje. Kartonált papírkötésben, a gerinc alsó részénél kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13164.

Rufpreis:
800 HUF

13165.

Rufpreis:
12 000 HUF

13166.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13167.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF