Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Dr. Székely László: Amiről eddig alig volt szó. Bp., 1940, Korda. 52 p. Kiadói papírkötésben.
13132.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar szabadságért. A Magyar Kommunista Párt vértanúi. Bp., 1946. Szikra Irodalmi, Lapkiadóvállalat és Nyomdai Rt. 151 p. Egész oldalas és szövegközti képekkel. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. Könyvtári példány volt.
13133.

Rufpreis:
2 000 HUF

13134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ötéves tervünk: Béketerv. A Népművelési Minisztérium kiadása. Bp., 1951, Művelt Nép. 224 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Számos korabeli fotóval.
13135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Láposi Haller Jenő Dr.: Rózsák és tövisek között - a bitófáig! Gasparich Márk muraközi vértanú emlékezete halálának 80. évfordulóján. Mezőtúr, 1933, Corvina.  48p.
13136.

Rufpreis:
4 000 HUF

13137.

Rufpreis:
3 000 HUF

dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
13138.

Rufpreis:
1 200 HUF

13139.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Baróti Lajos dr., Szalay József dr.: A Magyar nemzet története. I-IV. kötet. I. kötet: Magyarország az Árpádház kihaltáig. 250 szövegképpel és 34 műmelléklettel. II. kötet: Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában. 250 szövegképpel és 19 műmelléklettel. III. kötet: Magyarország a Habsburg-házból való választott királyok korában. 325 szövegképpel és 29 műmelléklettel. Magyarország a Habsburg-házból s a Habsburg-Lotharingiai házból származott örökös királyok korában. 248 szövegképpel és 36 műmelléklettel. Gazdagon díszített, aranyozott kiadói egészbőr kötésben. GErincek ragasztottak, egyébként szép.
13140.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13141.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13142.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

13143.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF