Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ (Egyetemi ny.) 243 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Első kiadás. Szép állapotban.
13120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó József, S.: A Perényiek a magyar reformáció szolgálatában. Bp., 1923. Bethlen ny. 91 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13121.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ódor László: Antall-Breviárium. Bp., 2004, Minerva. Kiadói keménykötésben.
13122.

Rufpreis:
1 200 HUF

gróf Andrássy Gyula: A magyarság és németség érdekszolidaritása. Bp. 1916, Franklin. 82 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
13123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.
13124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bánffy Miklós: Emlékeimből. 2. kiad. Bp., 1943, Révai. 262 l. Kiadói félvászon-kötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. A borítótábla kissé foltos.
13125.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ráth-Végh István: Új butaságok az emberiség kultúrtörténetéből. Bp., 1939, Cserépfalvi. Kiadói félvászonkötés.
13126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várkonyi Endre: A magyar címer útja. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói puhakötésben.
13127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
13128.

Rufpreis:
800 HUF

Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
13129.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tessedik Sámuel önéletírása. Reprint. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötésben.
13130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Közelebbről azonosítatlan, nagyszombati tanulók által szerkesztett(?) egyháztörténeti témájú könyv Lippay György esztergomi érsek (1642-1666) regnálásáról, a végén különféle egyházi tisztségviselők felsorolásával. [Nagyszombat], [cca 1722]. Címlapja hiányzik, az első néhány oldal kijár. Hiányzó gerincű, díszes, kopott kartonált papírkötésben.
13131.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF