Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1217640
13120
252
Books: History
Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ (Egyetemi ny.) 243 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Első kiadás. Szép állapotban.
1221036
13121
252
Books: History
Szabó József, S.: A Perényiek a magyar reformáció szolgálatában. Bp., 1923. Bethlen ny. 91 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
1221475
13122
252
Books: History
Ódor László: Antall-Breviárium. Bp., 2004, Minerva. Kiadói keménykötésben.
1221032
13123
252
Books: History
gróf Andrássy Gyula: A magyarság és németség érdekszolidaritása. Bp. 1916, Franklin. 82 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
1217918
13124
252
Books: History
Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.
1217077
13125
252
Books: History
Bánffy Miklós: Emlékeimből. 2. kiad. Bp., 1943, Révai. 262 l. Kiadói félvászon-kötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. A borítótábla kissé foltos. 1219270
13126
252
Books: History
Ráth-Végh István: Új butaságok az emberiség kultúrtörténetéből. Bp., 1939, Cserépfalvi. Kiadói félvászonkötés.
1217247
13127
252
Books: History
Várkonyi Endre: A magyar címer útja. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói puhakötésben.
1034424
13128
252
Books: History
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1207837
13129
252
Books: History
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1219241
13130
252
Books: History
Tessedik Sámuel önéletírása. Reprint. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötésben.
1221285
13131
252
Books: History
Közelebbről azonosítatlan, nagyszombati tanulók által szerkesztett(?) egyháztörténeti témájú könyv Lippay György esztergomi érsek (1642-1666) regnálásáról, a végén különféle egyházi tisztségviselők felsorolásával. [Nagyszombat], [cca 1722]. Címlapja hiányzik, az első néhány oldal kijár. Hiányzó gerincű, díszes, kopott kartonált papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF