Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 98

Rainer M. János: A monori tanácskozás 1985.06.14-16. Bp., 2005, '56-os Intézet. Kiadói keménykötésben.
13144.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eduard Fueter: 1815-1920, Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a hátsó előzéklapon számos ceruzás feljegyzés.
13145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk. Ignácz Rózsa. Bev. Zilahy Lajos. Erdély városai, természeti szépségei, műkincsei, népművészete és népi élete 96 képtáblán. Bp., 1940. Dante. 208 l. 48 t. korabeli félvászonkötésben, az eredeti címkivágás felragasztva.
13146.

Rufpreis:
4 000 HUF

13147.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ábrahám P. Ernő: A Csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bev. Apponyi Albert. Bp., 1926, Pallas. 240 p. Kiadói kopottas, sérült félvászon-kötésben.
13148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
13149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Boldog Várad. (Nagyvárad) Szerkesztette Bálint István János. Bp., 1990, Héttorony Kiadó. 838 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Szám nélküli számozott példány. Ajándékozási bejegyzéssel.
13150.

Rufpreis:
6 000 HUF

150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István.  Bp., é.n., MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben.
13151.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 326 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben.
13153.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar legendarium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecília. Facsimile kiadvány. Bp., 1993, Móra. 134 l. Fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette.
13154.

Rufpreis:
2 400 HUF

13155.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF