Porzellan

Zahl der Lose: 99

MZ Austria porcelán hiányos teás készlet, matricás, hajszálrepedésekkel, kopásnyomokkal, jelzett
11152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alt Wien bonbonier, gazdagon díszített fedővel, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, 11,5×7,5×8 cm
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
11154.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyertyamotívumos Wedgwood bisquit porcelán karácsonyfadísz, d: 5,5 cm
11155.

Rufpreis:
800 HUF

Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
11156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Neundorf modern porcelán éjjeliedény, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
11157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Delft kékfestett életképes, fedeles porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 35,5 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Modern kínai imari mintás United Wilson porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("UW 1897"), kopásnyomokkal, m: 36 cm
11159.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Schaubach Kunst Goldrelief váza, kézzel festett, jelzett, kopott festéssel, m:30 cm, d:16,5 cm
11160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett emlék (Kosice) kicsi kiöntő, matricás, hibátlan, m:18,5 cm
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db kínai csésze, csészealjjal, 2 db vázával, m: 15 cm, hibátlanok, jelzettek
11162.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Porcelán cukortartó, felirattal, hibátlan, jelzés nélkül, 19x12x10 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF