Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1182653
11152
248
MZ Austria porcelán hiányos teás készlet, matricás, hajszálrepedésekkel, kopásnyomokkal, jelzett 1187215
11153
248
Alt Wien bonbonier, gazdagon díszített fedővel, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, 11,5×7,5×8 cm 1186763
11154
248
4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
1186738
11155
248
Gyertyamotívumos Wedgwood bisquit porcelán karácsonyfadísz, d: 5,5 cm 1183316
11156
248
Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
1183209
11157
248
Neundorf modern porcelán éjjeliedény, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
1182916
11158
248
Delft kékfestett életképes, fedeles porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 35,5 cm 1182795
11159
248
Modern kínai imari mintás United Wilson porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("UW 1897"), kopásnyomokkal, m: 36 cm
1142468
11160
248
Schaubach Kunst Goldrelief váza, kézzel festett, jelzett, kopott festéssel, m:30 cm, d:16,5 cm
1120066
11161
248
Jelzett emlék (Kosice) kicsi kiöntő, matricás, hibátlan, m:18,5 cm
1184178
11162
248
3 db kínai csésze, csészealjjal, 2 db vázával, m: 15 cm, hibátlanok, jelzettek 1183224
11163
248
Porcelán cukortartó, felirattal, hibátlan, jelzés nélkül, 19x12x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF