Porzellan

Zahl der Lose: 99

cca 1930 Drasche porcelán patikai, gyógyszerész mozsár, fa nyelű törővel, jó állapotban 20 cm
11140.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincumi porcelán népviseletes nők, 2 db figura, hibátlan, jelzett, m: 20 és 22 cm
11141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche "Kassa 1938" feliratú porcelán hamutartó, kopásnyomokkal, jelzett, 13x10 cm
11142.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

Alföldi hamuzó tálka "1955 Honvéd Kun Béla SE. Kiskunfélegyháza" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan, 15×11 cm
11143.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes porcelán tétel: tacskó, 2 db őzike, palotapincsi, szajkó, kézzel festettek, nagy részük jelzett (Aquincumi, Drasche), nagyon apró kopásnyomokkal, különböző méretben + 1 db fonott porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11145.

Rufpreis:
800 HUF

Kalocsai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, saját díszdobozában, m: 19 cm
11146.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche kis váza, csurgatott mázas, jelzett, apró lepattanással, m:8,5 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Epiag levesestál, d:25 cm, m:24 cm, salátástál d:23 cm, m:7 cm, pecsenyéstál d:30 cm, m:5 cm, matricás, jelzett, hibátlan, összesen 3 db
11149.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Cornaga váza tájképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm
11150.

Rufpreis:
2 800 HUF

Royal Tudor Ware levonóképes mélytányér és 4db Louis Lebeuf süteményes tányér, jelzettek, hibátlanok, d:18 cm (4×), d:22 cm
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF