Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188010
11140
248
cca 1930 Drasche porcelán patikai, gyógyszerész mozsár, fa nyelű törővel, jó állapotban 20 cm 1187482
11141
248
Aquincumi porcelán népviseletes nők, 2 db figura, hibátlan, jelzett, m: 20 és 22 cm 1184421
11142
248
Drasche "Kassa 1938" feliratú porcelán hamutartó, kopásnyomokkal, jelzett, 13x10 cm 1187494
11143
248
Alföldi hamuzó tálka "1955 Honvéd Kun Béla SE. Kiskunfélegyháza" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan, 15×11 cm 1183158
11144
248
Vegyes porcelán tétel: tacskó, 2 db őzike, palotapincsi, szajkó, kézzel festettek, nagy részük jelzett (Aquincumi, Drasche), nagyon apró kopásnyomokkal, különböző méretben + 1 db fonott porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9,5 cm 1183128
11145
248
Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1182707
11146
248
Kalocsai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, saját díszdobozában, m: 19 cm 1004168
11147
248
Drasche kis váza, csurgatott mázas, jelzett, apró lepattanással, m:8,5 cm 1054552
11148
248
Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett 1186334
11149
248
Epiag levesestál, d:25 cm, m:24 cm, salátástál d:23 cm, m:7 cm, pecsenyéstál d:30 cm, m:5 cm, matricás, jelzett, hibátlan, összesen 3 db 1186946
11150
248
Cornaga váza tájképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm 1183268
11151
248
Royal Tudor Ware levonóképes mélytányér és 4db Louis Lebeuf süteményes tányér, jelzettek, hibátlanok, d:18 cm (4×), d:22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF