Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1183225
11164
248
Porcelán morzsatartó, felirattal, hibátlan, jelzés nélkül, 19x12x10 cm 1186297
11165
248
Jelzett porcelán bili, hibátlan, fehér mázas, m:19 cm, d:13 cm
1187774
11166
248
Valentin napi fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1182416
11167
248
Repesztett mázas három lábú kis váza, javított az alján, m:13 cm 1182604
11168
248
Fodros szoknyás hölgy, porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm 1183573
11169
248
1183400
11170
248
Angol porcelán mustáros tégely, jelzés nélkül, kis lepattanással, apró kopásnyomokkal, gumi dugóval, m: 12 cm 1170793
11171
248
Tojás alakú rózsákkal díszített porcelán ékszertartó, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, m: 10 cm 1138114
11172
248
Porcelán tétel, bögrék, tányérok összesen: 9 db
1161297
11173
248
Kínai sárkánymintával díszített porcelán tálak, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 23 cm 1161278
11174
248
Club Seven feliratú porcelán pizzás tál, hibátlan, jelzés nélkül, d: 29 cm
1157092
11175
248
Kínai talpas kínáló, részben kézzel festett, repedéssel, jelzés nélkül, m:11 cm, d:23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF