Porzellan

Zahl der Lose: 99

Porcelán morzsatartó, felirattal, hibátlan, jelzés nélkül, 19x12x10 cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett porcelán bili, hibátlan, fehér mázas, m:19 cm, d:13 cm
11165.

Rufpreis:
3 000 HUF

Valentin napi fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11166.

Rufpreis:
1 200 HUF

Repesztett mázas három lábú kis váza, javított az alján, m:13 cm
11167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodros szoknyás hölgy, porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm
11168.

Rufpreis:
1 000 HUF

11169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Angol porcelán mustáros tégely, jelzés nélkül, kis lepattanással, apró kopásnyomokkal, gumi dugóval, m: 12 cm
11170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tojás alakú rózsákkal díszített porcelán ékszertartó, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, m: 10 cm
11171.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán tétel, bögrék, tányérok összesen: 9 db
11172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai sárkánymintával díszített porcelán tálak, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 23 cm
11173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Club Seven feliratú porcelán pizzás tál, hibátlan, jelzés nélkül, d: 29 cm
11174.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai talpas kínáló, részben kézzel festett, repedéssel, jelzés nélkül, m:11 cm, d:23 cm
11175.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF