Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1183192
11080
248
Herendi Viktória mintás mini váza, restaurált, jelzett, m: 8,5 cm 1185145
11081
248
Herendi virág mintás tálkák (3db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×12 cm, 12×6 cm, 15×8 cm 1183619
11082
248
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x8x3 cm 1183609
11083
248
Herendi Viktória mintás kis cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x4x5,5 cm 1183595
11084
248
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x7,5 cm 1183589
11085
248
Herendi porcelán rózsacsokor, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 2 db, 16x10 cm 1183557
11086
248
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 2 db, 6x6 és 8x6 cm 1183630
11087
248
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1183648
11088
248
Herendi Viktória mintás karmos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, d: 15 cm 1183871
11089
248
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tálak, 3 db, kézzel festett, jelzett(koronás), hibátlan, d: 18 cm 1183879
11090
248
Herendi virágmintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x23 cm 1183877
11091
248
Herendi zöld virágmintás porcelán süteményes tálak, 5 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF