Porzellan

Zahl der Lose: 99

Herendi Viktória mintás gyertyatartó, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:16,5 cm
11104.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi porcelán virágmintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, apró hajszálrepedéssel, jelzett, 8x6x3 cm
11105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi porcelán virágmintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm
11106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, máz alatti hajszálrepedéssel, jelzett, m: 7,5 cm, d: 7 cm
11107.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db rózsával díszített porcelán bögre, matricás, az egyik jelzett (Zsolnay), apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
11108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Viktória mintás Herendi váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
11109.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Kisméretű Viktória mintás Herendi lámpatest, kézzel festett, jelzett (koronás), kis lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, 7×5,5×5,5 cm
11111.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Herendi porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, d: 15 cm
11112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 11x11x6 cm
11113.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kacsás tálka, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11114.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Zsolnay eozin váza ülő nővel, hibátlan, jelzett, m:23,5 cm
11115.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF