Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1184446
11104
248
14000
Herendi Viktória mintás gyertyatartó, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:16,5 cm 1182629
11105
248
Herendi porcelán virágmintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, apró hajszálrepedéssel, jelzett, 8x6x3 cm
1182595
11106
248
Herendi porcelán virágmintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm 1182588
11107
248
Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, máz alatti hajszálrepedéssel, jelzett, m: 7,5 cm, d: 7 cm 1183285
11108
248
2 db rózsával díszített porcelán bögre, matricás, az egyik jelzett (Zsolnay), apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 1183060
11109
248
Viktória mintás Herendi váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 1183043
11110
248
Kisméretű Viktória mintás Herendi lámpatest, kézzel festett, jelzett (koronás), kis lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1183033
11111
248
Herendi Viktória mintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, 7×5,5×5,5 cm 1182670
11112
248
Herendi porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, d: 15 cm 1183541
11113
248
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 11x11x6 cm
1184556
11114
248
Zsolnay eozin mázas kacsás tálka, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1185253
11115
248
Zsolnay eozin váza ülő nővel, hibátlan, jelzett, m:23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF