Porzellan

Zahl der Lose: 99

Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott
11128.

Rufpreis:
4 000 HUF

11129.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 15,5 cm
11130.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Hollóházi tétel, összesen: 5 db, jelzettek, hibátlanok, m:6-13 cm
11131.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre által tervezett, mintával díszített Hollóházi porcelán váza, szitanyomat, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
11132.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hollóházi néptáncos, sétáló lány  (2db), Aquincumi akt (1db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26-29 cm
11133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:16 cm
11135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, apró karcolással, d: 31 cm
11136.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

8 db Hollóházi porcelán poháralátét, különféle magyar sportmotívumokkal (összesen 3 db motívum), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, némelyikük nagyobb lekopásokkal, d: 9 cm
11137.

Rufpreis:
1 000 HUF

11138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagyméretű Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, kopásnyomokkal, m: 32 cm Az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete ajándéka Köböl József (1909-2000) nemzet-, ill. országgyűlési képviselő (1947-1958), budapesti alpolgármester (1949-1950), 1956-os politikai bizottsági tag részére 70. születésnapja alkalmából.
11139.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF