Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1132654
11128
248
Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott
1157043
11129
248
28000
1183665
11130
248
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 15,5 cm 1187476
11131
248
Hollóházi tétel, összesen: 5 db, jelzettek, hibátlanok, m:6-13 cm 1184351
11132
248
9500
Szász Endre által tervezett, mintával díszített Hollóházi porcelán váza, szitanyomat, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm 1185717
11133
248
Hollóházi néptáncos, sétáló lány (2db), Aquincumi akt (1db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26-29 cm 1185638
11134
248
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1138501
11135
248
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:16 cm
1127714
11136
248
40000
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, apró karcolással, d: 31 cm
1100201
11137
248
8 db Hollóházi porcelán poháralátét, különféle magyar sportmotívumokkal (összesen 3 db motívum), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, némelyikük nagyobb lekopásokkal, d: 9 cm 1104492
11138
248
1150017
11139
248
Nagyméretű Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, kopásnyomokkal, m: 32 cm Az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete ajándéka Köböl József (1909-2000) nemzet-, ill. országgyűlési képviselő (1947-1958), budapesti alpolgármester (1949-1950), 1956-os politikai bizottsági tag részére 70. születésnapja alkalmából. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF