https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 132
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1145404
13374
248
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Georges Marilly: L'Apprentissage Amoureux. Preface de Paul Reboux. Illustrations de Paul-Emile Becat. Paris, 1959. Le Livre du Bibliophile, Sok erotikus illusztrációval. Fűzve, papírkötésben. / with many erotic iullustrations
Das Lot is nicht erreichbar
1183394
13375
248
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dániel Ferenc (szerk.): Kortásunk a film. Bp., é.n., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton kötésben. 1041896
13376
248
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben. 1133479
13377
248
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Oszkár: Testvérbánat csillaga. Régi és uj versek 1900-1922. Első kiadás. Gyoma, 1922, Kner. 160 l. A fametszésű könyvdíszeket Jaschik Álmos rajzolta. Fűzve, kiadói borítóban. Körülvágatlan
Das Lot is nicht erreichbar
1166848
13378
248
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Második rész: A boldog szerelem. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1131284
13379
248
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1165389
13380
248
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kissé rongyos kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1184018
13381
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar vasutak albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 1183637
13382
248
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1184057
13383
248
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1076361
13384
248
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ráth Végh István: Hatalom és pénz. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1065966
13385
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse