Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 132
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1131085
13350
248
3400
Faludy György: Őszi harmat után. Első kiadás! (Bp., 1947.) Officina. 146, p. Egészvászon kötésben, eredeti papírborítóval
1097149
13351
248
3800
1187892
13352
248
Kós Károly: Varjú-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Laza egészvászon kötésben
1143785
13353
248
Weöres Sándor: Teomachia - drámai költemény. Első kiadás! Haranth Eta költőnek dedikált példány! Pécs, 1941. Janus Pannonius Társaság. 24p. Borító foltos. 1182941
13354
248
Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.
1183388
13355
248
1183679
13356
248
Kutyapatika - eborvos. Facsimile kiadvány, hozzá tanulmány Rohlwes János munkájáról, Kisalakú kiadvány
1186864
13357
248
Gál Zsuzsa-Máday Gréte: Péterke játékai. Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kinyitható mesekönyv, kopottas állapotban. 1182417
13358
248
Heymann Robert: Carszkoje Szelo foglya. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó. Félvászon kötésben.
1187898
13359
248
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése II. kötet. Kisfaludy Károlytól mostanáig. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötésben, hátulján sérüléssel
1184061
13360
248
Kalocsay Kálmán(szerk.): Eszperanto nyelvtan. Magyarázatok Kökény Lajos: Populara lernolibro c. könyvéhez. Bp., 1948, Literattra Mondo. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1169058
13361
248
Aristoteles Rhetorikája. Ford.: Kis János. Bp., 1875, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF