Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 132

Faludy György: Őszi harmat után. Első kiadás! (Bp., 1947.) Officina. 146,  p. Egészvászon kötésben, eredeti papírborítóval
13350.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13351.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Laza egészvászon kötésben
13352.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weöres Sándor: Teomachia - drámai költemény. Első kiadás! Haranth Eta költőnek dedikált példány! Pécs, 1941. Janus Pannonius Társaság. 24p. Borító foltos.
13353.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13354.

Rufpreis:
1 000 HUF

13355.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kutyapatika - eborvos. Facsimile kiadvány, hozzá tanulmány Rohlwes János munkájáról, Kisalakú kiadvány
13356.

Rufpreis:
800 HUF

Gál Zsuzsa-Máday Gréte: Péterke játékai. Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kinyitható mesekönyv, kopottas állapotban.
13357.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heymann Robert: Carszkoje Szelo foglya. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó. Félvászon kötésben.
13358.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése II. kötet. Kisfaludy Károlytól mostanáig. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötésben, hátulján sérüléssel
13359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsay Kálmán(szerk.): Eszperanto nyelvtan. Magyarázatok Kökény Lajos: Populara lernolibro c. könyvéhez. Bp., 1948, Literattra Mondo. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aristoteles Rhetorikája. Ford.: Kis János. Bp., 1875, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13361.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF