Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 132

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13362.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigray Júlianna: A Sugár úti palota. Erkel Ferenc életregénye. Bp., 1960, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13363.

Rufpreis:
800 HUF

13364.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eötvös József: Reform. 2. kiad. Pest, 1868, Ráth Mór. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp., 1917, Nyugat. 1. kiad. Kicsit laza papírkötésben, jó állapotban.
13366.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Index alter libros Bibliothecae Hungaricae Széchényiano-regnicolaris supplemento II., comprehensos in scientiarum ordines. Pest, 1807, Trattner. Modern műbőr kötésben, jó állapotban.
13367.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás. Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
13368.

Rufpreis:
6 000 HUF

13369.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben
13370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Budapesti Újságírók Egyesülete, Almanach 1916. Bp., Világosság Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél sérült, ragasztott, kopottas állapotban.
13371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel: Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.; Atlasz a világtörténelem tanításához. Szerk.: Kogutowicz Károly. Bp., 1924, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Erősen viseltes, részben elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban.
13372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Felleg György: Ön is már rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993, szerzői kiadás. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /  With the greeting words and dedication of the author. In cardboard binding, in good condition.
13373.

Felleg György: Ön is már rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993, szerzői kiadás. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /

With the greeting words and dedication of the author. In cardboard binding, in good condition.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF