Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 132

13458.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ortutay Gyula (szerk.):Székely népballadák. Fametszetekkel díszítette: Buday György. Kiadói egészvászon kötésben.
13459.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Reprint kiadás! Kiadói karton kötésben.
13460.

Rufpreis:
2 000 HUF

13461.

Rufpreis:
2 800 HUF

13462.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dormándi László, Juhász Vilmos: Uj lexikon - A tudás ls a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. I.-VI. kötet. Komplett. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
13463.

Rufpreis:
8 000 HUF

Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
13464.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vindelälven-Six Ages. Fotókönyv. 1997, Roine Magnusson. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
13465.

Rufpreis:
800 HUF

Az Európa zenéje sorozat 4 db kötete: Orselli, Cesare et al.: Az opera születése; A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig; A madrigál és a velencei iskola; Giuseppe Verdi. Bp., 1986, Zeneműkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13466.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gabnai Katalin (szerk.): A színésznevelés breviáriuma. Bp., é.n., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton kötésben.
13467.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csoóri Sándor: Sose harmadnapon. Versek. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár Házinyomda. 7 lev. Az illusztrációk Orosz János munkái. Megjelent 250 számozott példányban. Ez a 214. sz., a szerző által dedikált példány. Kiadói papírborítóban. Borítón kis vízfolttal, hátsó borítón szakadással
13468.

Rufpreis:
4 000 HUF

13469.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF