Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 132

13434.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13435.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

13436.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas állapotban.
13437.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db hímzéssel, horgolással kapcsolatos könyv-Király Ilus és a kalocsai népművészet mesterei. Bp., 1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban; Lengyel Györgyi: Népi hímzés. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban; Horgolómintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13438.

Rufpreis:
1 400 HUF

Badics Ferenc (szerk.): A Magyar Irodalom Története. Képes díszmunka két kötetben. I-II. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
13439.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bloch Móricz dr.: Új kimerítő magyar-német zsebszótár minden rangnak használatára. Pesten, 1848, Geibel Károly. Kissé viseltes félbőr kötésben.
13440.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ambrus Zoltán munkái sorozat. Bp., 1913, Révai Testvérek. összesen 13 kötet ( 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10, 12., 14., 15., 16) Hibás kiadói papír kötésben (hátoldal és gerinc hiányzik)
13441.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

13442.

Rufpreis:
6 000 HUF

13443.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

Rufpreis:
8 000 HUF

13444.

Rufpreis:
12 000 HUF

13445.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF