Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 132

Gonzalve De Cordoue: ou Grenade reconquise par M. de Florian. Tome Premier. Paris, é.n., Librairie Économique. Kopottas kiadói bőr kötésben.
13410.

Rufpreis:
3 000 HUF

13411.

Rufpreis:
1 800 HUF

13412.

Rufpreis:
4 000 HUF

13413.

Rufpreis:
5 000 HUF

Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Bp., 1936-42, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója hiányzik, egyébként jó állapotban.
13414.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13415.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13416.

Rufpreis:
2 000 HUF

13417.

Rufpreis:
3 000 HUF

13418.

Rufpreis:
1 200 HUF

13419.

Rufpreis:
8 000 HUF

13420.

Rufpreis:
3 000 HUF

Monumenta literarum. (A világirodalom kisebb remekművei. Kner hasonmás kiadás A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos.) 1.-2. sorozat. Komplett! összesen 24 db Kner Izidor, Gyoma (a tékákon kisebb hibák, de a tatalom szép állapotban)
13421.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF