https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 132
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
961510
13398
248
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
997781
13399
248
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1053973
13400
248
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
965151
13401
248
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány. 1031496
13402
248
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1065958
13403
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. A Rákóczi nyomda. Bibliofil könyv, könyvárusi forgalomba nem kerül. Modern nyl kötésben, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
965206
13404
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
1050531
13405
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1036107
13406
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1088964
13407
248
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Merkel, Adolf: Kriminalistische Abhandlungen. 1. köt.: Zur Lehre von den Grundeintheilungen des Unrechts und seiner Rechtsfolgen. Leipzig, 1867, Breitkopf und Härtel. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
903983
13408
248
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Das Lot is nicht erreichbar
1052093
13409
248
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication for Paul Almasi!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse