Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

13063.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13064.

Rufpreis:
4 000 HUF

13065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Kissé megviselt, aranyozott vászonkötésben, az első néhány lap foltos.
13066.

Rufpreis:
1 800 HUF

Chájjám, Omár: Robáiyát. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
13067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arsan, Emmanuelle: Emmanuelle. Bp., 1989, Európa Könyvkiadó-MOKÉP. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Göre Gábor bíró úr: Bojgás az világba. Modern kiadás
13069.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest idegenforgalmi útmutató. Budapest 1958. Fővárosi Idegenforgalmi Hivat
13070.

Rufpreis:
800 HUF

13071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal
13072.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, sarkai töröttek, ceruzás színezésekkel, kissé kopottas állapotban.
13073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pancsatantra, azaz ötös könyv. Ford.: Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13074.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF