Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1132617
13063
244
4600
1114929
13064
244
1041678
13065
244
Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, festett Gottermayer egészvászon kötésben.
1151153
13066
244
Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Kissé megviselt, aranyozott vászonkötésben, az első néhány lap foltos. 1156546
13067
244
Chájjám, Omár: Robáiyát. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
1156537
13068
244
Arsan, Emmanuelle: Emmanuelle. Bp., 1989, Európa Könyvkiadó-MOKÉP. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1151931
13069
244
Göre Gábor bíró úr: Bojgás az világba. Modern kiadás 1152016
13070
244
Budapest idegenforgalmi útmutató. Budapest 1958. Fővárosi Idegenforgalmi Hivat 1132638
13071
244
1131345
13072
244
Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal 1112404
13073
244
Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, sarkai töröttek, ceruzás színezésekkel, kissé kopottas állapotban. 1128152
13074
244
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Ford.: Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Félvászon kötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF