Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

13051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thackeray: Kisregények. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben. Bp., 1975. Helikon.
13052.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromatia kézikönyve. Bp., é.n. Stádium. 244 p. Tenyérjóslás. Kiadói, sérült egészvászon kötésben
13053.

Rufpreis:
2 800 HUF

E.T.A. HOfmann: Kis Zaches. más néven cínóber. Bp., 1963. Helikon. Sorszámozott (alacsony sorszám: 3.), bibliofil nyl kötésben, védőborítóval.
13054.

Rufpreis:
1 400 HUF

13055.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

13056.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. Kiadja Abafi Lajos. Bp. (1880.) Aigner. 388 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, márványozott lapszélekkel.
13057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben.  BOrító szélén kis sérüléssel
13058.

Rufpreis:
1 600 HUF

13059.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13060.

Rufpreis:
1 200 HUF

13061.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révai nagy lexikona. 4.; 6.; 7.; 12.; 14.;. kötetek. Bp., 1911-1922, Révai Irodalmi Intézet. Dombornyomott, gazdagon díszített vászonkötésben, az egyes kötetek gerince kicsit kopott, kötetenként változó állapotban.
13062.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF