Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Kis... https://www.darabanth.com/de/244-Fernauktion/244.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~200040/Irodalmi-lexikon-Szerk-Benedek-Marcell-Bp-1927-Gyozo-Andor-Kisse-megviselt-aranyozott-vC3~II1151153
1151153
13066
244
Beschreibung: Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Kissé megviselt, aranyozott vászonkötésben, az első néhány lap foltos.
: ttg