Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Badi... https://www.darabanth.com/de/244-Fernauktion/244.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~200040/Szana-Tamas-Petofine-Szendrey-Julia-Bp-1891-Grill-VI-238-p-Baditz-Otto-Neogrady-Antal-R~II1131345
1131345
13072
244
Beschreibung: Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal
: vörös_iván