Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván