https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 201

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13699.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
13700.

Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13701.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
1
13702.

Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
13703.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
1
13704.

BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A régi magyar költészet remekei. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Szerk.: Endrei Zoltán. Bp., 1903, Beer E. és társa. Kopott vászonkötésben, néhol foltos lapokkal.
1
13705.

A régi magyar költészet remekei. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Szerk.: Endrei Zoltán. Bp., 1903, Beer E. és társa. Kopott vászonkötésben, néhol foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai.  A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.
1
13706.

Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai. A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13707.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13708.

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.
1
13709.

Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
1
13710.

Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse