Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
4 db különféle könyv: G.M. Malenkov: A Központi Bizottság beszámolója az SzK(b)P XIX. kongresszusának. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.; A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Első rész a polg. fiúisk. III. osztálya számára. Bp., (1936), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.