Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 201

Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium. (facsimile)/Kísérőtanulmány az Országos Széchényi Könyvtár COD.LAT.396.jelzetű kódexének hasonmás kiadásához. Aranyozott, kiadói bársony kötésben illusztrált mappában.
13747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival Gyoma, 1917. Szerzo. 1 t. (K.I. arcképe), 167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. Ex librissel
13748.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Tinta. Gyoma, 1916. Kner. 215 p. Rajzos kiadói papírborítóban. (borítón egy folttal)
13749.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.
13750.

Rufpreis:
1 000 HUF

13751.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
13752.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thomas Hardy: A Weydoni asszonyvásár. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
13753.

Rufpreis:
1 000 HUF

13754.

Rufpreis:
1 000 HUF

13755.

Rufpreis:
2 000 HUF

13756.

Rufpreis:
800 HUF

4 db különféle könyv: G.M. Malenkov: A Központi Bizottság beszámolója az SzK(b)P XIX. kongresszusának. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.; A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Első rész a polg. fiúisk. III. osztálya számára. Bp., (1936), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13757.

Rufpreis:
4 000 HUF

13758.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF