Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 201

13795.

Rufpreis:
2 000 HUF

13796.

Rufpreis:
1 800 HUF

13797.

Rufpreis:
1 600 HUF

13798.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

13799.

Rufpreis:
10 000 HUF

13801.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13802.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vindelälven-Six Ages. Fotókönyv. 1997, Roine Magnusson. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
13803.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hogarth, William; Lichtenberg, Georg Christoph: A szajha útja. Bp., 1987, Helikon. 6 db képmelléklettel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, zsírpapír védőborítóval, jó állapotban.
13804.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db Verdi-kottája: Rigoletto, Opern-Arien, Aida, Troubadour. Szerk. Soldan, Kurt. Leipzig, é. n., C. F. Peters (Edition Peters 1379., 2185., 4249., 4253.). Papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13805.

Rufpreis:
3 000 HUF

Buffe, Carl, Geschichte der Weltliteratur. 1. köt. Leipzig, 1910, Verlag von Velhagen & Klasing. Számos érdekes, színes illusztrációval. Kicsit kopott félbőr kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
13806.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Latin-magyar szótár. Szerk.: Burián János. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Magyar-latin szótár. Szerk.: Burián János. Vászonkötésben, jó állapotban.
13807.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF