https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 201
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1124355
13675
241
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Tokaj városnak eleitől fogván való törvényinek és rend tartásinak könyve. 1610, Szabó János. Facsimile kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1124287
13676
241
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1124279
13677
241
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban. 1131304
13678
241
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt. Bp. 1943. Bibliotheca. XX, 215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1131307
13679
241
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1131301
13680
241
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1045233
13681
241
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1125355
13682
241
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. A proletárdiktatúra. Bp., 2005, Magyar Ház. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057059
13683
241
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1109375
13684
241
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1107459
13685
241
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1109369
13686
241
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse