https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 201

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Az Tokaj városnak eleitől fogván való törvényinek és rend tartásinak könyve. 1610, Szabó János. Facsimile kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
13675.

Az Tokaj városnak eleitől fogván való törvényinek és rend tartásinak könyve. 1610, Szabó János. Facsimile kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
13676.

Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1
13677.

Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt.  Bp. 1943. Bibliotheca. XX,  215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban
1
13678.

Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt. Bp. 1943. Bibliotheca. XX, 215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
1
13679.

Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
1
13680.

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
1
13681.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. A proletárdiktatúra. Bp., 2005, Magyar Ház. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
13682.

Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. A proletárdiktatúra. Bp., 2005, Magyar Ház. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13683.

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban
1
13684.

Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben
1
13685.

Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13686.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse