https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 201
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1047820
13711
241
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1041257
13712
241
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval. 1041281
13713
241
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1025656
13714
241
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1020141
13715
241
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
950632
13716
241
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.
Das Lot is nicht erreichbar
1040693
13717
241
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Aranymorzsák. Budapest,é.n., Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben. 961128
13718
241
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
799349
13719
241
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
972156
13720
241
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
Das Lot is nicht erreichbar
1023913
13721
241
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1039759
13722
241
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse