https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 201

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.
1
13711.

Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
1
13712.

Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13713.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.
1
13714.

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
1
13715.

Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.
1
13716.

Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: Aranymorzsák.  Budapest,é.n., Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13717.

Gárdonyi Géza: Aranymorzsák. Budapest,é.n., Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
1
13718.

Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben
1
13719.

Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
1
13720.

ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
1
13721.

Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13722.

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse