Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1045180
11177
239
Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm 1110652
11178
239
Rosenthal virágmintás bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 9 cm, m: 4 cm 1109867
11179
239
Bavaria porcelán teás készlet, csészékkel és kiöntővel, 7 db, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással 992862
11180
239
Rosenthal virágmintás kisméretű porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm, m: 10 cm
992845
11181
239
Díszes Crescent porcelán tál George Washington amerikai elnök arcképével, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
1106372
11182
239
6 db Bavaria porcelán csésze + alj, matricás, kis kopásnyomokkal, egy alj hiányzik, d: 9,5 ill. 15,5 cm
1113224
11183
239
COR Hibiscus mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm 1112969
11184
239
Hutschenreuther porcelán süteményes tányér készlet, jelzett,matricás,apró kopásnyomokkal, 5db 1112126
11185
239
Villeroy & Boch életképes tányér (6db), jelzett, hibátlan, matricás, d:20,5 cm 1112346
11186
239
Lilien kancsó és 4 db pohár, kézzel festett, jelzett, egyik poháron lepattanás, m:7-19 cm
1111278
11187
239
3400
Lippelsdorf szerelmes dallam, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×15 cm / Hand-painted Lippelsdorf porcelain figuree 1105720
11188
239
Csehszlovák, Viktória porcelán virágváza,matricás,jelzett, hibátlan, cca 25x10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF