Porzellan

Zahl der Lose: 124

Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
11177.

Rufpreis:
800 HUF

Rosenthal virágmintás bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 9 cm, m: 4 cm
11178.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bavaria porcelán teás készlet, csészékkel és kiöntővel, 7 db, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással
11179.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal virágmintás kisméretű porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm, m: 10 cm
11180.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Díszes Crescent porcelán tál George Washington amerikai elnök arcképével, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11181.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db Bavaria porcelán csésze + alj, matricás, kis kopásnyomokkal, egy alj hiányzik, d: 9,5 ill. 15,5 cm
11182.

Rufpreis:
4 000 HUF

COR Hibiscus mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hutschenreuther porcelán süteményes tányér készlet, jelzett,matricás,apró kopásnyomokkal, 5db
11184.

Rufpreis:
1 600 HUF

Villeroy & Boch életképes tányér (6db), jelzett, hibátlan, matricás, d:20,5 cm
11185.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lilien kancsó és 4 db pohár, kézzel festett, jelzett, egyik poháron lepattanás, m:7-19 cm
11186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lippelsdorf szerelmes dallam, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×15 cm / Hand-painted Lippelsdorf porcelain figuree
11187.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Csehszlovák, Viktória porcelán virágváza,matricás,jelzett, hibátlan, cca 25x10cm
11188.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF