Porzellan

Zahl der Lose: 124

2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm
11201.

Rufpreis:
4 000 HUF

Felakasztható ovális bársony és kerámia képkeret, különböző méretben
11202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: címerrel díszített német porcelán kupica, matricás, jelzett, hibátlan, d: 4 cm + "Erényi "Diana" Sósborszesz Franzbranntwein" feliratú porcelán tárolóedényke, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm + 5 db kisméretű virágmintás német fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 2 cm + Dijont ábrázoló porcelán gyűszű, matricás, jelzett, hibátlan, m: 2,5 cm + "Viel Glück" feliratú, kéményseprővel és egyéb vidám motívumokkal díszített, malacot formázó porcelán persely, jelzés nélkül, kis lekopásokkal, m: 4,5 cm + díszes porcelán harang, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmotívumos porcelán fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
11204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti motívumos kínai porcelán csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 12 cm
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sérült vagy hiányos herendi tárgyak, összesen: 5 db
11206.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germany porcelán foxi, jelzett, hibátlan, kézzel festett,15x6cm
11207.

Rufpreis:
1 600 HUF

Masnimotívumos, gazdagon díszített porcelán váza, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 7 cm, m: 12,5 cm
11208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gerbing & Stephan madaras lámpatest, kézzel festett, apró lepattanással, 17x18x14cm
11209.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Régi porcelán figurák, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, a kakas javított, 14x12cm, 14x3cm
11210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF

11212.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF