Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1082984
11201
239
2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm
1067883
11202
239
Felakasztható ovális bársony és kerámia képkeret, különböző méretben
1068047
11203
239
Vegyes porcelán tétel: címerrel díszített német porcelán kupica, matricás, jelzett, hibátlan, d: 4 cm + "Erényi "Diana" Sósborszesz Franzbranntwein" feliratú porcelán tárolóedényke, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm + 5 db kisméretű virágmintás német fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 2 cm + Dijont ábrázoló porcelán gyűszű, matricás, jelzett, hibátlan, m: 2,5 cm + "Viel Glück" feliratú, kéményseprővel és egyéb vidám motívumokkal díszített, malacot formázó porcelán persely, jelzés nélkül, kis lekopásokkal, m: 4,5 cm + díszes porcelán harang, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm 1107297
11204
239
Virágmotívumos porcelán fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm 1107286
11205
239
Keleti motívumos kínai porcelán csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 12 cm 1112018
11206
239
Sérült vagy hiányos herendi tárgyak, összesen: 5 db 1100981
11207
239
Germany porcelán foxi, jelzett, hibátlan, kézzel festett,15x6cm 1068815
11208
239
Masnimotívumos, gazdagon díszített porcelán váza, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 7 cm, m: 12,5 cm
1065901
11209
239
15000
Gerbing & Stephan madaras lámpatest, kézzel festett, apró lepattanással, 17x18x14cm
1065906
11210
239
Régi porcelán figurák, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, a kakas javított, 14x12cm, 14x3cm
1083296
11211
239
Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm
1054426
11212
239
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF