Porzellan

Zahl der Lose: 124

Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Munich 1972. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11189.

Rufpreis:
1 400 HUF

Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Mockba 1980. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11190.

Rufpreis:
1 400 HUF

Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Montréal 1976. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
11191.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bassano Italy porcelán leveses tál, kézzel festett, apró lepattanással, 21x19x13cm
11192.

Rufpreis:
8 000 HUF

STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
11193.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11194.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition
11195.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

JL Menau ill., Feltmann Weiden, vegyes porcelán tányér tétel, 2db, jelzett, hibátlan, matricás
11196.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalocsa bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 12 cm, m: 8 cm
11197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trencsénteplic fürdőt ábrázoló porcelán bögre, matricás, kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 8 cm
11198.

Rufpreis:
3 000 HUF

11199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán őzike, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11200.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF