Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1087062
11189
239
Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Munich 1972. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 1087065
11190
239
Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Mockba 1980. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 1087069
11191
239
Copenhagen Olympiade dísztányér sorozatból: Montréal 1976. Levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 1065892
11192
239
Bassano Italy porcelán leveses tál, kézzel festett, apró lepattanással, 21x19x13cm
1071861
11193
239
3200
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm 997605
11194
239
70000
991965
11195
239
3400
Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition 1054573
11196
239
JL Menau ill., Feltmann Weiden, vegyes porcelán tányér tétel, 2db, jelzett, hibátlan, matricás 1110600
11197
239
Kalocsa bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 12 cm, m: 8 cm 1111466
11198
239
Trencsénteplic fürdőt ábrázoló porcelán bögre, matricás, kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 8 cm 1111495
11199
239
Trencsénteplic fürdőt ábrázoló porcelán bögre, matricás, kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 8 cm 1056607
11200
239
Porcelán őzike, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF